Novasis...

Müşteri Paneli

Kurumsal Şirketler içni doğru adres, hızlı destek

Hakkımızda

Novasis Hosting; NETRAM adıyla 2008 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren şirketini Ocak 2019 itibariyle yeni marka ve ünvanıyla kurarak faaliyetlerine başlamıştır. 15 yıldır var olan ekip tecrübesi ve altyapısını Novasis Teknoloji Bilişim Ltd.Şti. ünvanıyla sürdürmekte olup Avrupa ve Anadolu yakası üzerinde bulunan veri merkezleri üzerinden alternatifli çözümler sunabilmektedir.

Data Center noktaları olarak sadece Türkiye ve İstanbul lokasyonlarını kullanan şirketimiz, tamamen kurumsal şirketlere yönelik olarak hizmet vermektedir. Başta hosting hizmetleri olmak üzere, sanal sunucu, email gateway, yedekleme ve fiziksel sunucu kiralama gibi çeşitli bulut altyapı hizmetini başarıyla sürdürmektedir. Novasis; kesintisiz altyapı hizmeti sağlanabilmesi adına Tier3 standartları, yenilenmiş sunucu modelleri ile teknolojik değişimi müşterilerine sağlayabilmesi adına sürekli gelişim göstermekte ve bilişimin geleceğini takip etmektedir.

"Kesintisiz ve Kaliteli Hizmet" anlayışını misyon edinen NOVASİS; uzun yıllardır çalışmakta olduğu ve hizmet verdiği KOBİ şirketleri ve referansları ile bu misyonunu ispat etmektedir. Lojistik, Gıda, Otomotiv, Turizm, Kimya gibi çeşitli sektörlerde söz sahibi kobi şirketleri başlıca müşteri profillerimizi oluşturmaktadır. Bilişim sektörünün güçlü ve güvenilir tedarikçilerini tercih eden firmamız; başta HP, DELL, Microsoft gibi global şirketlerle de Partner'lık anlaşmaları bulunmaktadır.

Firma Bilgileri

Ticari Ünvan: Novasis Teknoloji Bilişim ve Yapı Tic.Ltd.Şti.

Vergi Dairesi: Alemdağ

Vergi No: 6320891340

Firma Adresi: Saray Mh. Dr.Adnan Büyükdeniz Cd. Akkom Ofis 2.Blok No:4 K:10 Ümraniye, İstanbul